2023/24, RegSea, 13-15/82

12.11.2023

Buffalo Sabres 2, Carolina Hurricanes 3
Minnesota Wild 2, Buffalo Sabres 3
Buffalo Sabres 0, Pittsburgh Penguins 4

Buffalo Sabres 2, Carolina Hurricanes 3 (OT)

7. listopadu, 2023

Diváci: 18.700 (100%), Raleigh

Rozhodčí: Jon McIsaac a Beau Halkidis

Základní sestava Sabres:

Brankář
Luukkonen(1)

Defenzíva
Dahlin(26)-R.Johnson(33)
Power(25)-Jokiharju(10)
Clifton(75)-E.Johnson(6)

Ofenzíva
Skinner(53)- Thompson(72)-Tuch(89)
Greenway(12)-Mittelstadt(37)-Peterka(77)
Girgensons(28)-Jost(17)-Okposo(21)
Olofsson(71)-Krebs(19)-Rousek(13)

1. třetina

12:43, CAR, DeAngelo, 0-1
V první polovině třetiny Sabres předváděli jednoduchý důrazný hokej s velkým množstvím soubojů, všechny lajny byly schopny se prosadit do střeleckých pozic, ačkoliv kromě šance Krebse, která byla stoprocentní, žádné velké šance si nepřipravily. 
V brankách proti sobě stáli dva Finové a Luukkonen před momentem gólové situace chytil samostatný nájezd., Pak se za zbytečný faul nechal vyloučit Olofsson. 
Oslabení nezačalo špatně a Greenway puk vyhodil přes všechny čáry. Soupeř si ale nahozením vybojoval útočné pásmo nanovo a tentokrát se už Greenwayovi získaný puk vyhodit nepodařilo, na modré ho zachytil obránce soupeře DeAngelo a ten vystřelil směrem na branku vysokou střelu. Bohužel, Greenway právě křižoval prostor před brankou, aby se stačil vrátit do své pozice, když ho střela zasáhla do ruky na hokejce a od ní změnila svou dráhu letu za šokovaného Luukkonena. 

2. třetina

03:51, BUF, Tuch, 1-1
Vyrovnávací gól má svůj příběh a jeho hlavním hrdinou není střelec Tuch, ale útočník Peterka. Ten byl nejprve dost přísně vyloučen za držení. Sabres se zuby nehty dobře odehrané přesilovce Canes ubránili a potom už v plném počtu přešli do protiútoku, do kterého se zapojil právě i hříšník Peterka. Hodně agilně se tlačil do šance přes obránce Caroliny, ale byl přemožen úpolovým stržením (což mělo být mimochodem oceněno menším trestem) a doklouzal za branku po krovkách. Stále ale neztrácel zájem o hru a podařilo se mu nejprve posunout puk před sebe a pak ho vsedě poslat před branku. Tam se ho zmocnil Jarvis a chystal se ho v klidu a míru vyvézt. Mohutný bojovný Tuch se ale opět prosadil, do puku na holi mu dloubl a brankář Raanta měl plné ruce práce, aby střelu vytěsnil. To se mu sice podařilo, ale narychlo vyražený puk se vesele rozjel zpátky k Tuchovi, před kterým se zjevila poloprázdná branka.

3. třetina

07:54, CAR, Skjei, 1-2
Canes uzavřeli druhou formaci Šavlí, doplněnou o obrance Powera a Jokiharjua před Luukkonenem. Roztočili kolotoč a dlouho se nedařilo vyhodit puk alespoň na zakázané uvolnění, ačkoliv k tomu několikrát hráči Buffala nebyli daleko. Soupeř ale vždy dokázal vybojovat puk a zároveň také udržet obranné pásmo. Ve skutečnosti si o tento problém Sabres koledovali, když Power s Jokiharjuem podcenili agresivitu soupeřova napadání a váhali s rozehrávkou. Jakmile hru vrátili za svoji branku, na problém bylo zaděláno a Carolina se rozhodla o útočné pásmo zabojovat všemi dostupnými prostředky. K dispozici měla na ledě své nejkvalitnější hráče. Kolotočová atrakce končila prudkou a přesnou přihrávkou z levého křídla nesnadno udržitelným Finem Ahoem na dobře najetého Skjeia, který zblízka prostřelil nekompromisní střelou Luukkonena.

09:23, BUF, Dahlin, 2-2
Přesilovku hráli Sabres příšerně celou první minutu. Stále se nedařilo hru usadit v útočném pásmu a tak si puk převzal Dahlin a ukázal, proč si bude v Buffalu chodit zanedlouho pro největší výplatní šeky. Přejel modrou čáru, obehrál soupeře buzarem o mantinel a právě ve chvíli, kdy jsem si začal dávat otázku, proč nepřihrává najíždějícímu spoluhráči, Dahlin vystřelil přesně k tyči Raanty. 

Nastavení

01:30, CAR, Nečas, 2-3
Jak už to tak bývá, každý chvilku tahá pilku a největší hodnotou je v nastavení držení puku. Kdo má puk, je na ledě kingem. Sabres měli svou šanci, nedali. Canes měli svou šanci a dali. Aho objel naše obránce, čemuž jde v řídkém prostoru tří hráčů proti třem hráčům jen těžko zabránit a přihrál před branku, kde si našel dobrou pozici pro dorážení český útočník Martin Nečas. Bohužel to byl právě Martin, který nás krásnou tečí rozesmutnil.

Komentář ze www.sabres.cz:

Poslední výhru nad Canes v Raleigh vystrileli Carlo Colaiacovo, Evander Kane a Johan Larsson v roce 2016. Dnes byli Sabres blízko, ale přesto daleko 

Komentáře českých a slovenských fanoušků na FB:

Václav Stach
Krátce k Savoiemu: Oni podle mě ví, že na NHL to ještě úplně nebude, ale taky ví, že v juniorce stejně prd nahraje...takže mu můžou zkusit dát těch 9 zápasů, i s mezerami mezi nimi, bude trénovat s hlavním týmem, nabere zkušenosti, praxi taky nějakou a pak ho teprve pošlou dohrát sezónu do juniorky...dokonce kdyby se zase zranil, tak mu znovu můžou dát rekondiční starty v AHL...je to obcházení ducha pravidel, ale dá se to využít, pokud to cítíš jako nejlepší pro rozvoj toho hráče...z toho pohledu je to logické.Co se týče výkonnosti, formy, platnosti pro tým - podle mě ani vedení, ani já, nejsem úplně přesvědčený, že by rozdíl mezi Savoie/Rosen/Kulich byl takový, aby z hlediska výsledků prvního týmu znamenal nějaké vítězství nebo prohry (byť samozřejmě může). Pokud by jsme to brali čistě přes výkonnost, tak si to možná zaslouží někdo jiný, ale prostě NHL je jaká je a v kontextu, který jsem popsal výše, to prostě dává smysl.

Václav Stach
K dnešní sestavě : Ryan Johnson v první obraně je dobrá odměna, jsem rozhodně pro. Ať je to více power a méně Power A třetí lajna je ve stejné sitauci jako UPL před Coloradem. Teď nebo nikdy Krebs musí ukázat, že je ho na 4.lajnu škoda. Olofsson musí dokázat, že je ho na tribuně škoda. Rousek musí ukázat, že to není farmář. A všichni tři v jedné lajně a o všech třech jsou velké pochybnosti (u Rouska za mě jestli dokáže prostě zvládnout to tempo NHL, byť mu fandím). Wow, to bude fakt dobrodružství tahle lajna A dáme jim 5:3 jako nic ! 

Vojta Mlnářík
Dnes to obecně nebylo zlý, nicméně Carolina v klíčových situacích dokázala zařadit ještě o jeden rychlostní stupeň výš, což mi přišlo, že my něčeho takového zatím nejsme schopni. UPL dneska solidní (nájezd! + 0 gólů na jeho vrub). 

Martin Cuper
Na toto sa nedalo pozerať. Mam pocit ze Buffalo bolo frustrovane už len z toho ze musia hrať hokej. Presilovky na grc, spomalený výkon. Asi mali taktiku, ze chcú uspať súpera. Ani bod si nezaslúžili. Power na farmu, ihneď. 

Václav Stach
Za mě se ukázala síla Caroliny. Úžasné past ve středním pásmu, s tím jsme si nevěděli rady, a jejich possesion hokej v útočné třetině taky radost pohledět. Jejich hokej se mi dost líbil. Schopni s nimi hrát jsme byli 30 minut, dalších 30 minut jsme byli rádi, že to bráníme. Ale bránili jsme překvapivě solidně/dobře. Kluci pochopili, že je stíhat nebudou a když nepřišlo přerušení už při vstupu do třetiny nebo těsně po něm, tak zbytečně neopouštěli box a trpělivě čekali na konec akce - to je OK. Není to hezké na koukání, ale je to OK. Bod se počítá. Co chci zmínit individuálně: Profesor Mittel super, měl tam momenty, kdy zase vymyslel akce v podstatě sám - a trochu dojely na kvalitu spoluhráčů (prostě je rozdíl Skinny a Gréta).Dahlin - díky Bohu za něj, v době, kdy nás Carolina přejížděla a my nebyli schopni se v přesilovce ani dostat do pásma sám vyrovnal. Uff. Pak to tým trochu nakoplo a zbytek základní části jsme dohráli aktivněji i s pukem. Ryan "Spasitel" Johnson - hodně OK, hodně. Zvládal to, strašně klidná hlava při rozehrávce, bruslením si najížděl kdekoho, já snad viděl jen jednu malou chybku, skvělý výkon. UPL - přinášel klid, ani já se nebál, chytal dobře. Jen tak dále. A ta třetí lajna - takřka neviditelná. Krebsík měl myslím dva dobré momenty, jinak jen vyplňovali čas pro ostatní.
David Hamrlík
Za mě spasitel na mě působí jakoby hrál NHL už minimálně třetím rokem, rozvaha, klid, přehled, dnes už dostal 19minut a velkou pochvalu od Dona a to jeho bruslení je na top úrovni i v NHL...jen tak dál 

Pavel Chatrný
Bod dobrej, loni nás dělila jedna taková prohra v prodloužení od PO, Islanders i Florida neměli víc výher, ale míň proher v základní hrací době. 

Minnesota Wild 2, Buffalo Sabres 3

10. listopadu, 2023

Diváci: 17.031 (89%), Buffalo

Rozhodčí: Wes McCauley a Jon McIsaac

Základní sestava Sabres:

Brankář
Levi(27)

Defenzíva
Dahlin(26)-R.Johnson(33)
Power(25)-Jokiharju(10)
Clifton(75)-E.Johnson(6)

Ofenzíva
Skinner(53)- Thompson(72)-Cozens(24)
Greenway(12)-Mittelstadt(37)-Peterka(77)
Savoie(93)-Krebs(19)-Rousek(13)
Girgensons(28)-Jost(17)-Okposo(21)

1. třetina

18:02, BUF, Jokiharju, 0-1
Prvních deset minut oba týmy hrály velmi pozorně do obrany, takže pokud se narodily šance, vesměs nebyly vyložené. V druhé polovině první části hry už jsme viděli některé velice dobré příležitosti. Žádná ale neskončila gólem a oba brankáři ukázali kvalitní zákroky. Když už jsme ztráceli naději, že uvidíme gól, byli to Sabres, kteří první udeřili. 
Domácí ztratili útočné pásmo, ale prakticky vzápětí ho znovu vybojovali. Dahlin přesně přihrál Thompsonovi na modrou a ten zavezl puk do hloubi útočného pásma. Natlačit se přes soupeře směrem k brance se mu nepodařilo, ale puk na hokejce udržel. Za brankou už by pravděpodobně neprojel bez ztráty kotouče, takže měl na vybranou buď hru zatáhnout směrem k mantinelu, nebo se pokusit puk odehrát. Rozhodl se pro druhou možnost a díky své výšce a dlouhým pažím přehrál puk před branku. Tam se nacházeli spoluhráči Cozens a Greenway, bohužel se však k puku nedostali, ačkoliv Cozensovi ke zpracování puku a jeho přípravě ke střelbě mnoho nechybělo. Puk mu vyrazil obránce od hokejky k mantinelu a tam už byl připraven pozičně dobře hrající Power. S velkým přehledem si Power puk převzal, přetáhl z backhandu na forehand a podél  modré čáry přihrál na Jokiharjua, který na ledě zaměnil střídajícího Dahlina. Jokiharju vystřelil z první a trefil výborně. Před brankářem clonili Cozens a hlavně Thompson, takže jsme si mohli poslechnou oblíbenou skladu finského obránce (Trooper kapely Iron Maiden). "
You'll take my life, but I'll take yours too!"

19:30, MIN, Kaprizov, 1-1
Těšili jsme se na přestávku, ale v klidu jsme se jí nedočkali. Překvapivě herně vyspělý novic, obránce Ryan Johnson, lehce postrčil útočícího Hartmana a ten si ochotně klekl na led, sotva ucítil hokejku na bedrech. Přísné vyloučení soupeř využil. 
Půlminutku před odpočinkem soupeř poněkolikáté za sebou vyhrál vhazování a rozjel obléhání branky Šavlí. Dobrou kombinací a vynikající finální přihrávkou se ke koncovce v rozvrácené obraně domácích dostal Kaprizov, který po ledě podstřelil jinak výborného Leviho.

2. třetina

19:02, BUF, Skinner, 1-2
Pokud bych si měl v druhé části hry na někoho vsadit, byli by to spíše Wild, kteří měli o dost více ze hry a vnutili buffalským hráčům hodně fyzickou hru do těla. Sami produkovali nepříjemnou hru, plnou nenápadných záludností i vyloženě sprostých hrubých zákroků, za které měli šupajdit na trestnou lavici. V důsledku jim to přinášelo převahu i dostatek střeleckých šancí, včetně několika vysloveně gólových. Sabres v těžkých chvílích podržel brankář a navíc je fajn, že mají Skinnera. 
Soupeř čistě vyhrál buly, rozehrávku na modré ale vystihl Peterka, který puk vypíchl a vybídl k protihře spoluhráče Skinnera. Jeff se dostal rychlým rozjezdem do samostatného nájezdu a jeho trojitá klička, zakončená krátkým blafákem do forehandu, skončila v bráně.

3. třetina

03:33, BUF, Peterka, 1-3
Už po třech a půl minutách závěrečné části hry si Sabres pojistili vedení. Krásnou akci zahájili ve vlastní třetině. Clifton přihrál do jízdy Thompsonovi, který začasté funguje jako průchozí lávka mezi modrými čarami. Na útočné modré přihrál Thompson trochu nechtěně Skinnerovi a dál pokračoval ve své pouti vpřed. Už ve vylepšené pozici přijal Thompson oplatek od Skinnera. Sám se v rychlosti dostával mimo dobrý střelecký úhel a tak zvolil přihrávku před branku, kam se přes obránce natlačil agiliní Peterka. Tomu stačilo jen do přihrávky ve správné chvíli přesně nastavit čepel hokejky. Rychlá a pohádkově přesná akce by mohla sloužit jako výukový materiál.

12:27, MIN, Eriksson, 2-3
Jordan Greenway, bývalý hráče Wild, neuhlídal svou hokejku a v pádu si ji opřel o obličej bývalého hráče Sabres Bogosiana. Vyfasoval čtyřku a trest přinesl snížení náskoku.
Čistě vyhrané buly soupeřem v buffalské třetině (mimochodem, skóre vhazování 40-15 ve prospěch Wild) jim žádnou velkou výhodu nepřineslo a pobyt si museli znovu vybojovat. Bohužel tato herní činnost jim prakticky celý zápas vycházela jako po drátkách. Rychlý útok do zformované obrany nepostrádal přesnost a kvalitní organizaci. Na dvě přihrávky se dostali Wild do přihrávkové definitívy a Kaprizov prudce mezi nohami Cliftona našel napříč obranou volného Erikssona, pro kterého nebyl problém zblízka prostřelit Leviho, který se nemohl stačit přesunout v plné polní na opačnou stranu brankoviště.

Komentář ze www.sabres.cz:

Dnes to proti Minnesota Wild CZ/SK vyšlo. Při hře 5 na 5 jsme byli stoprocentní, krosové přihrávky během PP dnes procházeli a z toho se Wild 2x povedlo porstrelit jinak dnes velmi solidně chytajiciho Levie. Skinner stále patří na hrad. Konečně gól z brejku! A taky trocha toho štěstí při tycce v závěrečných sekundách. 2 body doma, jedeme dál! 

Komentáře českých a slovenských fanoušků na FB:

Martin Bártík
Posledni dobou mě ale trochu štve, že Tage přidržuje puk a místo toho, aby to přihrál dřív třeba i do slibné pozice spoluhráče, tak chce ještě něco vymyslet a často příjde o puk a je z toho přečíslení.. Dneska i v předešlých zápasech toho bylo docela dost, mě přišlo

Martin Hody Hodás
Master Levi!Takeho sme ho chceli vidiet

Peter Fandí-Nitre Tóth
Veľmi dobrý výkon proti nepríjemnému súperovi, pekné góly najmä Jeffov, dobre ubránená hra bez brankára, verím tomu, že ak budú hrať podobne Pittsburgh môže padnúť za dva body a minimálne bodík proti Bostonu by tiež mohol byť. 

Peter Faltus
Letos prostě PO

Peter Faltus
Jsem fanda bizonku od do pata, pak satan, Haška jsem moc nikdy nemusel, mogilny atd
Václav Stach
Proč jsi nemusel Haška? Nejlepší gólman všech dob v našem milovaném týmu.
Peter Faltus
Měl tu výhodu co měl svůj styl když byli stojící gólmani. Já taky tak chytal a to jsem ho neznal. Vykolejí to útočníky. V tom byl dobrej ale nemám ho rád jako člověka. Měl jsem u nás radši jiného gólmana, kterej chudák malém vykrvácel. 
Václav Stach
Jako každý génius má i své slabší stránky, ale udělal někdy něco tak hrozného, proč ho nemít rád jako člověka? A jinak styl atd...chytal nejlépe v historii téhle hry, to není jen o vykolejení útočníků, on fakt chytal šíleně dobře. Ve své éře byl naprosto zlomovým prvkem Buffala, bez něhož by ten tým byl úplně mimo jakékoliv šance na úspěch.
 

David Černý
Neskutečnej Mittel, ta síla na puku. Velkej posun u něj, teď už bych se ani nedivil kdyby začal hitovat, prát se nebo dokonce shybovat. Jen je otázka co ta jeho smlouva v létě pokud si udrží nebo ještě posune výkonnost. 

Buffalo Sabres 0, Pittsburgh Penguins 4

11. listopadu, 2023

Diváci: 18.429 (100%), Pittsburgh

Rozhodčí: Eric Furlatt a Wes McCauley

Základní sestava Sabres:

Brankář
Luukkonen(1)

Defenzíva
Dahlin(26)-Samuelsson(23)
Power(25)-Jokiharju(10)
Clifton(75)-E.Johnson(6)
R.Johnson(33) 

Ofenzíva
Skinner(53)- Thompson(72)-Peterka(77)
Greenway(12)-Mittelstadt(37)-Rousek(13)
Girgensons(28)-Jost(17)-Okposo(21)
Olofsson(71), Cozens(24)

1. třetina

19:01, PIT, Malkin, 0-1
Pittsburgh vstoupil do utkání lépe, velice sebevědomě a s výbornou organizací hry. Díky tomu, že hráči podřídili své výborné individuální dovednosti týmu, jejich hra byla od začátku zápasu velice konsolidovaná a především velmi účinná. A to na obou stranách hřiště. Zůstávalo jen otázkou času, kdy se svou hrou prosadí také gólově. Šance ke skórování měli také Sabres, ty jejich se ovšem rodily složitěji, spíše po individuálních akcích a také víceméně sporadicky. 
Luukkonen si udržel čisté konto až do poslední minuty první části hry. Penguins uzavřeli Sabres a snažili se najít skulinu v obraně. Po nepřesné střele Gravese si na mantinel za brankou sjel k puku Malkin. Nesnažil se puk nijak zpracovat, rozehrát či posunout ke spoluhráčům. Zcela cílevědomě ale nečekaně prudce zadovkou vystřelil puk vysoko do vzduchu směrem k brankáři. Překvapivě rychlá střela trefila brankáře Luukkonena zezadu do hlavy, viditelně jím otřásla a pak puk zapadl do branky. 
V této akci se pojí několik momentů, které si musíme objasnit, abychom se správně zorientovali. Zdánlivě se zdá, že puk byl zpoza branky vystřelen s obrovskou dávkou štěstí, díky kterému si našel cestu do zátylku Luukkonena. Ano, souhlasím, tak to opravdu bylo a z tohoto hlediska těžko můžeme brankáři něco vyčítat. Na druhou stranu je potřeba se na situaci podívat také trochu z jiného úhlu. Luukkonen by si měl udržovat přehled o hře a měl by kapírovat, že k puku za brankou dojíždí právě Malkin, který je podobnými zákeřnými (v dobrém slova smyslu) řešeními vyhlášený. Situace si vyžadovala jeho zvýšené pozornosti na maximálně možnou úroveň. To se evidentně nestalo. Luukkonena překvapilo vše: pohotovost řešení situace, směr střely, výška střely i razance střely, výsledné resumé: potrestaná nepozornost.

2. třetina

16:24, PIT, O´Connor, 0-2
Druhá třetina měla přibližně stejný ráz jako třetina předchozí. Ovšem s tou výjimkou, že ve druhé polovině se hra vyrovnala a ke konci už se poměr sil změnil ve prospěch Sabres. Jedna lajna Buffala hru vyrovnala, další lajna začala mít mírně navrch a dvě lajny začaly své protějšky přehrávat. Ve vzduchu viselo vyrovnání.
Bohužel, pravděpodobně rozhodující okamžik nastal tři a půl minuty před koncem druhé třetiny, když se Šavlím nepodařilo udržet útočné pásmo, Tučňáci přešli do svižného protiútoku, roztáhli hru a z křídelního prostoru se dobře obsazenému útočníkovi 
O´Connorovi podařilo nasadit Luukkonenovi viditelnou a chytatelnou ranou pod vyrážečkovou paži teploměr. 

3. třetina

00:27, PIT, Karlsson, 0-3
Poslední dějství nezačalo pro Sabres dobře. Domácí dohrávali přesilovku za vyloučení Dahlina a snadno se uchytili na buffalském území. Střílený pas na Crosbyho měl být kapitánem tečován do branky, ale tohoto úkolu se ujal obránce Buffala Erik Johnson, který do dráhy letu puku, směřujícího mimo branku, položil hokejku. Výsledkem byla sice krásná nechytatelná teč pod víko branky, ale bohužel na špatné straně hřiště. Tento brzký gól vzal hostům vítr z plachet a výrazně ochladil jejich zápal pro zdramatizování vývoje utkání.

18:11, PIT, Karlsson, 0-4
Do prázdné branky.

Komentář ze www.sabres.cz:

Dnešní zápas blbec se nepovedl. 35 střel Jarry pochytal a bohužel, slabší zápas si vybral UPL, kdy všechny 3 inkasovane góly jdou více či méně za ním. Škoda této ztráty, ale střela to je ještě dlouho a na play off pozice jsme dnes nic neztratili... Však on ten tým důchodců už nebude mít ke konci roku sílu (snad).  

Komentáře českých a slovenských fanoušků na FB:

Martin Hody Hodás
UPL celkom slusne, ale co z toho, ked potom pusti 2 banany...Treti gol neratam, to bol perfektny vlastny tec do horneho rohu.
Buffalo Sabres Cz-Sk Fanclub
No už jsem psal ale jinde.. Tec sice jo, ale hodně daleko od branky a bez trafficu... Tohle by se mohlo chytat... 
David Hamrlík
To si asi ale jediný, kdo mu to vyčítá ten třetí gól..jinak dva předtím měl mít, ale bez gólu se nedá vyhrát
Buffalo Sabres Cz-Sk Fanclub
Jasne, můj názor.. Neříkám, že ten gól jde za nim, ale spíš říkám, že tohle mohl mít a dát týmu naději... Ale je fakt, že tam měl další dobře zákroky, o tom žádná... Vína rozhodně není na něm ale na střelecké impotenci dnes

Vojtěch Červený
Já nevím, koukal jsem včera na zápas a vůbec, ale vůbec se mi to nelíbilo a rozhodně bych to nedával za vinu Luukkonenovi, který nás za mě držel (i když první a i asi částečně druhý gól jde za ním).Sice jsme dle oficiálních statistik měli 35 střel, ale připadalo mi to jako bychom jich měli tak 8.Power za mě neskutečně slabý, ty kiksy co dělal si prostě jednička draftu nemůže dovolit (R. Johnson ho jednoznačně přehrál). Nelíbil se mi ani útok, Thompson se Skinnerem snad pouze 1 vystřelili nebezpečně na branku.Jediné, co se mi líbilo byla hra 4. lajny, kteří se paradoxně dostali snad do největší šance.Trochu bylo vidět, že to byl 2. zápas ve 2 dnech, hrozně jsme tahali nohy, nebyli důrazní a celkově nás Pittsburgh hrozně přehrál.
Martin Hody Hodás
Trocha opravim: TNT tam mal minimalne 2 super strely, co skoncili na tycke. Proste to este stale riadne neprelomil. Snad sa rozbehne cim skor..