Bleskové zprávy Gogorny III - společný raid

07.09.2021

Ve středu 8. září 2021 podnikneme společný útok na všechna monstra v královské sekci nájezdů.

Království Gogorna dosáhlo patnácté výhry ve válce a jeho úroveň byla povýšena ze třetí na čtvrtou. Zároveň dostáváme všichni možnost útočit na nové monstrum - Elitního Balora.

Přivítejme ho tedy ve stejném duchu, v jakém jsme tak učinili už jednou v minulosti.

Zavzpomínáme na staré dobré časy a noví hráči si budou moci užít, pokud budou o to mít zájem, atmosféru společného útoku na všechna dostupná monstra.

Útok začne ve středu, přesně v 20,00 hodin. Prosíme všechny o trpělivost, neútočte předčasně, ostatním byste pokazili zážitek. Startu útoku totiž bude předcházet příprava, při níž budou všechna monstra vyzvána na souboj a jejich limit poškození bude nastaven na 100%. 

Útočit budeme na monstra v tom pořadí, v jakém jsou zpřístupňována při prohlížení pomocí šipek. To znamená, že prvním monstrem, na které společně zaútočíme, bude Drakon, následovat budou Fomor, Hvězdopán, Prastarý Mimik, Král Králů Mimiků, Titán a jako poslední přijde na řadu oslavenec Elitní Balor. Pokud vás některé monstrum zabije, přejděte na další a pokuste se ho, dle svých možností, co nejvíce oslabit. 

Je pravděpodobné, že některé nebo dokonce některá monstra náš útok přežijí. Nic si z toho nedělejte. Dorazíme je později.

Asi třicet minut po konci společného útoku, jakmile si poznamenám, jako kronikář království, účastníky (abychom je mohli za účast v Raidu ocenit heraldem), bude spuštěn běžný režim nájezdů. Čili bude upraveno procento poškození tam, kde to považujeme za žádoucí, zlikvidovaná monstra budou resuscitována a vše poběží tak jako vždy.

Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet