Bleskové zprávy IV - Na staré dobré časy

09.09.2021

Ve středu 8.9. 2021 jsme u příležitosti povýšení království Gogorna a na počest inaugurace krále Emeshe uspořádali společný RAID. Akce byla velice úspěšná a všem zúčastněným jménem království děkujeme.

Herald získávají: Shadowfil, Emesh, Takyjsemsisek, Archangel01, Korby_cz, ArklondCZ a Luciasek
Herald získávají: Shadowfil, Emesh, Takyjsemsisek, Archangel01, Korby_cz, ArklondCZ a Luciasek

Celá akce proběhla velice spořádaně a je znát, že už máme jako království s pořádáním společných nájezdů zkušenosti.

Všechna monstra byla zabita, takže přesně 15 minut před zahájením celé akce začala příprava monster, sestávající z jejich vyvolání a úpravy limitu poškození na 100%. Minutu před vypuknutím nájezdu byl nastartován také Drakon, první cíl všech hrdinů.

Přesně v 20,00 začalo opravdové peklo. Drakon padl za 15 sekund, za dalších 15 sekund byl zabit Fomor, Hvězdopán vzdoroval 1 minutu, Prastarý mimik už byl větším soustem a zabralo nám 2 a půl minuty, než byl skosen. Král Králů Mimiků se stal jediným přiživším monstrem. Jak rychle byl zabit Titán ani nemohu podat svědectví, protože když jsem odtáhl z boje s Králem Králů Mimiků, Titán už byl mrtev. Odhaduji, že byl zlikvidován za 4 minuty. 

Upoutávka vydaná královstvím k příležitosti prvního příchodu Titána
Upoutávka vydaná královstvím k příležitosti prvního příchodu Titána

Elitní Balor byl tím monstrem, které jsme v našem království přivítali a stal se hlavním bodem programu. Padl a zabít ho nám nedalo moc práce, palebná síla se výrazně změnila oproti minulosti. Odhadovaná doba boje je přibližně 4 minuty. 

Upoutávka vydaná královstvím k příležitosti prvního příchodu Elitního Balora
Upoutávka vydaná královstvím k příležitosti prvního příchodu Elitního Balora

Celá akce zabrala se vším všudy (včetně opětovného vyvolání monster a změny režimu limitu poškození) necelých 20 minut. 

Za projevenou přízeň králi a loajalitu království velice děkujeme. 

Všichni hrdinové, kteří se k Raidu i jen na zlomek okamžiku přidali, budou odměněni heraldem, který bude připnut na zdobný pás jejich osobních profilů. V této souvislosti bych jen podotkl, že práce na profilech probíhají, ale vzhledem k tomu, že se královská základná hrdinů podstatně změnila, zabere to ještě nějaký čas. Brzy ale vyjdou bleskové zprávy věnované právě profilům hrdinů, abychom vyřešili některé problematické záležitosti. 

Všechny staré rány jsou zhojeny
Všechny staré rány jsou zhojeny

Příští společný útok bude proveden při příležitosti příchodu Padlého Krále Artuše do našeho království. Pro všechny hráče vyšších levelů tu máme jednu extra motivaci. Při plnění úkolů dějové linky jste již určitě narazili na bývalého sverského krále Bora. Je ochoten vám přenechat mocný artefakt výměnou za 3 koruny králů (Baloru, Lyonéssu a Avalonu). Korun Baloru a Lyonéssu budete mít zanedlouho habaděj, ale koruna Avalonu padá právě z Padlého Krále Artuše.

Koruna Severu
Koruna Severu

Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet