Bleskové zprávy X - po odmlce

17.03.2022

Všem hrdinům Gogorny se velice omlouvám za několikaměsíční výpadek. Pochopitelně je to neomluvitelné a logicky tedy neodpustitelné. Nyní by ovšem vše mělo být v pořádku. Další články budou přicházet v rychlém sledu. Jaká témata budeme probírat? Čemu se budeme konkrétně věnovat?

Pochopitelně bude aktualizována galerie hrdinů, stane se tak v průběhu několika příštích dnů a o výsledku budete informováni.

V řadách gogornských hrdinů došlo k mnoha změnám. Přišli noví, nezkušení cestovatelé, kterým se jistě bude hodit několik užitečných rad.

Takže jeden článek bude esencí různých rad a triků, které cestovatelé v běžném hraní mohou využít, aby se jim snáze hrálo. Druhý článek bude věnován království, protože Gogorna text tohoto druhu již vydala, nicméně to bylo před vydáním nové verze, která přinesla mnohé změny.

Personální změny v království nás rozdělily s některými našimi druhy, ale my je máme stále ve velké úctě a ve dvou článcích si je připomeneme. Proč ve dvou? Inu, druhý článek bude celý věnovaný hvězdné kariéře chrabrého rytíře Dalida, v jedné chvíli nejmocnějšího meče království Gogorna.

Společně s maršálem Shadowfilem připravíme 2 díly rad - Jak na orny? a Jak na zkušenosti?

Jistě vyjdou také kroniky složené z vysbíraných příběhů. Nejméně dva díly.

Jelikož někteří hráči mají tendence vyhořet, bez dalších odkladů pro ně spustíme 2 motivační hry (1. dlouho odkládaná hra pro vojáky, 2. ještě déle odkládaná hra pro všechny).

Blíží se výročí založení našeho království. Vše si připomeneme a výročí oslavíme společným nájezdem. 

Další dva společné nájezdy nás čekají také velice brzy. Gogorna se brzy dostane na 20. úroveň a v královských nájezdech přivítáme novou příšeru - Morrigan, což musíme společně oslavit. A záhy pak dosáhneme 100. výhry v královských válkách, což musíme společně oslavit také. Královské stránky vás budou pochopitelně včas o všech akcích informovat.

A teď už se pojďme ohlédnout za dlouhou řadu úžasných úspěchů naší armády.

Milníky slávy

Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet