Buffalobills: nabídka pomocníků

06.04.2021

Bestiárium u Buffalobillse dostalo nové zboží. Objevily se noví zajímaví pomocníci. Třeba by se vám hodili. Bestiárium je po rekonstrukci a nabízí pomocníky až do nejvyššího, desátého řádu. Je uzavřené pro veřejnost, ale po domluvě, pro hrdiny Gogolandu, vždy otevřené. 

Hrdinové Gogolandu se pohybují v řádech postav, na stupnici 1-10, v rozmezí 5 až 8. Pro všechny řády se objevila velice interesantní monstra v konkurenčních cenách.

Řád 4

Bludička
Bludička

Ve čtyřce tu máme legendární a stále velice oblíbenou Bludičku. za krásných 150.000 zlaťáků. Bludička má 20% šanci vás léčit a to je vynikající. Je to slušný upgrade Víly Zvonilky. Bludička je minimálně jeden řád nadčasové, takže pokud šetříte, je pro vás ideálním řešením.

Řád 5

V pětkovém řádu není žádná úplně výrazná pomocnická osobnost, ale z druhé kategorie kvality tu zástupce máme velice solidní. Nejprve tabulka, jak vidí využitelnost a rentabilitu nákupu někteří jiní, kvalitní hráči.

Banshee má 5% šanci na útok, 5% šanci na velice slušné oslabení soupeře a 5% šanci na velice agresivní kouzlení. Banshee je poměrně dobrá volba pro hráče pětkového řádu. Banshee stojí 375.000 zlaťáků.

Chrlič stojí 375.000 a za tuto cenu dostáváte velice slušnou kvalitu. 10% šance na útok a 3% šance na oslabení. Pokud jste ale proti Chrliči hráli, máte pokaždé pocit, že ty počty jsou nějaké podivné a člověk je stále zkamenělý.

A pak tu máme Odoka. Odok je velmi solidní volba. 50% šance na útok, 10% šance na magii. Cena Odoka je 500.000 zlaťáků, což je velice dobrá cena

Pokud se rozhodnete pořídit si pětkového pomocníka, vřele vám doporučuji právě Odoka. Na druhém místě Bansheeho, na třetím Ledového draka, který je v tabulce veden v kolonce: uspokojivé, já si ale myslím, že patří o kategorii výše a až na čtvrtém místě Chrliče.

Řád 6

Pro hráče s úrovní 6 tu máme velice obstojnou nabídku. Nejprve tabulka kvality a rentability:

Z kategorie dobrých voleb mám momentálně skladem pouze tajemný oheň:

Cena je 1,250.000 a upřímně se nedomnívám, že patří do kategorie dobrá volba. Magie je pozoruhodně silná, ale Tajemný oheň ji vyvolává pouze v 5% případů.

Řád 7

Všem hráčů sedmičkového řádu velice, velice důrazně doporučuji si pořídit velkou bludičku (Twilight Wisp). Za služby, které pro vás vykoná, je cena 3,000.000 zlaťáků doslova a do písmene směšná.

Bohužel, královský zvěřinec Buffalobillse aktuálně velkou bludičku nemá. Na dodávku čekáme. Zájemci se mohou ohlásit a jakmile bude k dispozici, okamžitě je vyrozumím.

Řád 8

Někteří z hrdinů se již blíží osmému řádu a ten nabízí jednu výjimečnou bytost, Bledého draka (Pale Dragon). Podle mnohých zdrojů se jedná o nejsilnějšího a nejefektivnějšího pomocníka, který vydrží svému majiteli sloužit celý osmý a devátý řád. Cena je tentokrát už v ornách, ale také není nějak extrémně vysoká: 1,125.000 ornů. 

O dalších přírůstcích v královském zvěřince Buffalobillse vás budeme na stránkách kroniky pravidelně informovat. Na požádání bude zvěřinec zprovozněn pro veřejnost a budete si tam moci zakoupit vyhlédnuté bytosti.

Příští článek budeme věnovat hrdinovi, Velmistrovi MaK, Ufokockovi, který si otevřel soukromé Panoptikum pomocníků, což je počin velice chvályhodný. Jak se Panoptikum rozrůstá, jaká dává jména svým pomocníkům a jaké má Ufokocka plány, to vše vám přineseme v některém z příštích článků, které se věnují pomocníkům.


Buffalobills, pokorný a oddaný kronikář
Littera scripta manet