Na válečné cyklostezce 2

30.04.2021

Gogolandští hrdinové Baron Dalid a Kronikář Vévoda Buffalobills se vydali na napínavou výpravu po cyklostezce do Manušic.

Baron Dalid a Kronikář Vévoda Buffalobills v akci
Baron Dalid a Kronikář Vévoda Buffalobills v akci

Na válečné cyklostezce 2

Název výpravy je trochu zavádějící, ale je to tak. První výpravu, kterou můžeme podle nynějšího nového názvosloví nazvat dobrodružstvím, učinil na cyklostezce jen Buffalobills sám. Bez parťáka. Jen k tomu chybí obrazová a vlastně i textová dokumentace a pravděpodobně ani nevznikne. Podstatné je to, že celou cyklostezku od vlakové stanice Střelnice, až po konec na Práchni u Panské skály, kontroluje Gogoland.

První část výpravy byla z tohoto důvodu trochu nudná. Baron Dalid si chtěl zabrat kolem hlavního města nějaké pozemky a tady nebylo nic k mání. Ještě stále ale mohl Dalid pobíjet strážce území.

Během cesty se osvědčila technologie zabíjení v tomto konkrétním pořadí:

1) Dalid nejprve objevil monstrum, které vidí oba hrdinové

2) Buffalobills monstrum oslabí až na doražení (při nechtěných kritických zásazích občas udělal přešlap a monstrum předčasně zabil)

3) Do boje se těsně před zabitím vloží také Dalid. Po zabití příšery inkasují získané zkušeností v neztenčeném množství oba hrdinové.

Situace ve věci záboru pozemků se změnila v Horní Libchavě. Minimálně desítka území přistála na účtu hrdiny Dalida. Pozemky byly úrodné na příšery, takže bylo otázkou cti osvobozené obyvatelstvo zbavit přítomnosti smrtících monster.

Během velice krátkého pobytu v hlavním městě přeskočil voják Dalid minimálně dvě herní úrovně a také získal titul. Do Prahy se z hlavního města Novočeské Borolípy vracel už jako Baron.

Pošlete i vy podklady pro zdokumentování vašeho dobrodružství, výpravy či válečného tažení.


Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet