Bass z 50-yd

Nastavení

NYJ, 09:02, FG, 16-22
Gipson 65-yd punt return

Naša sezóna začala náročným spôsobom, keď sme v pondelok v MNF prehrali s tímom New York Jets v dramatickom zápase po predĺžení so skóre 22-16.

Zápas nabral nečakaný spád, keď quarterback Aaron Rodgers utrpel zranenie hneď na začiatku zápasu, a tak sme sa nedočkali dlho očakávaného duelu medzi ním a Joshom Allenom. Napriek tomuto hendikepu sa Jets dokázali držať, a ich obrana nám spôsobila niekoľko problémov vrátane sackov a stratených lôpt v prospech Jets.Naša OL sa pokúsila brániť, no Allen čelil neustálemu tlaku a hodil tri interceptions počas zápasu. Napriek tomu dokázal Allen so Stefonom Diggsom si prísť pre dôležitý ale jediný touchdown. Diggs predviedol vynikajúci výkon s 10 zachyteniami pre 102 yardov.

Na konci hracieho času sme sa dočkali dramatickej situácie, keď Allen viedol útočný drive, ktorý sa skončil vyrovnavacím field goalom.

Bohužiaľ, v predĺžení sme nedokázali využiť svoju prvú možnosť na útok, a Xavier Gipson z Jets return puntom sa dostal až do našej endzóny a spečatil tak víťaztvo Jets.

Ďalší zápas nás čaká doma v Orchard Parku s Las Vegas Raiders budúcu nedeľu o 19:00.

PS: Allen bol dnes hrozný, bola to zaslúžená prehra, dúfajme že sa spamätá
PS2: Jets majú brutálnu obranu
PS3: Škoda Aarona, zranenie nevyzerá dobre