Orna a výpravy za roh

16.03.2021

Pravé dobrodružství nikdy nezačne u vás doma, ale na druhou stranu stačí jen vyjít z domu, zajít za roh a ocitnete se uprostřed strhujícího lovu. A občas si budete připadat více jako štvaná oběť, 

Velice příhodným místem pro lov Mimiců se v posledních dnech stala Půlnoční stráň mezi Novým Borem (hospodou u pejskařů) a Havraními skalami. Po celý týden jsem každý večer vyrážel na okružní procházku a připisoval si snadné úlovky s exkluzívní hodnotou.

Bohužel zlaté období skončilo, příšery oddriftovaly jinam a místo se nyní hemží úplně jiným tvorstvem. Z luxusnějších monster zaznamenávám zvýšený výskyt Ankoua a Arisen Ankoua. Pod Jelením skokem je jako stráž obrovská Arisen Hydra. Ta má sice jen 10 tisíc HP, ale každým kolem si kousne 3x, protože má 3 hlavy.

Všude, včetně této oblasti, je nyní přítomen Fenrir s Camazótzem.

Pokud by se vrátily dobré časy velkých Mimiců, určitě vás budu informovat a uděláme společný raid.


Určitě bude velmi zajímavé zmapovat Českou Lípu. Velká monstra se rodí na stále stejných místech a nebylo by špatné mít průvodce městem. Stejné je to s hospodami, tam by byla mapa ještě mnohem potřebnější. Pokud hrdina přijme z hodně hospod zakázky, reálně hrozí, že se mu to pomotá. Pochopitelně, hra má v tomto směru vychytávku. Pokud přijme hrdina zakázku, může si příslušnou hospodu označit a mapa v liště nahoře nad mapou navede střelkou na správnou adresu. 

V každém případě se mapy hospod minimálně v několika nejbližších městech a v okolí budou hodit.

Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet