Ronov padl!

26.03.2021

Velkolepý hrad, který je dnes už dávno zříceninou nadále dohlíží na široké okolí. Za krásného počasí se výlet do okolí Blíževedel a Kravař vydařil.

Cestou autobusem hrdina Buffalobills odpočíval, nevyhlížel žádná monstra, v klidu ostražitě čekal na území, která ovládají nesmiřitelní soupeři Gogolandských šlechticů: Nakaschiobden, JohnyMace a MrDayBest. Svá území nebyli schopni ubránit. Na každého z nich už je vychytaná zbraň, které prakticky okamžitě podléhají bez nežádoucí rezistence. Na Nakaschiobden platí šerm, má špatné plátování a její zbroj je nedostatečná. Damage jsou obrovské. Na JohnyMace platí dvojí ostří nebo zásahy energií země. Zápasy jsou ale poměrně vyrovnané a je potřeba se vždy soustředit. Na MrDayBest platí šerm a trojsek. Podobně jako Nakaschiobden nemá dobrou výzbroj a od půlky souboje ho definitivně kácí rána z milosti.

Bylo zabráno několik nových území do patronace Gogolandu.

Zajímavá situace nastala na Ronově. Cesta se točí kolem kopce, hrdina vyjde desítky výškových metrů, ujde kilometr, ale stále se pohybuje v prostoru jediného území. A to je deprimující.

Na většinu příšer už existuje poměrně spolehlivé know-how. Čerstvě na Golemy, které doslova likviduje mrazivý úder. Po třech zásazích se Golem kácí. Těžké souboje je potřeba svádět s Tiamat, se kterou je to zatím fifty-fifty. Zhruba v polovině případů je potřeba 5 minut počkat a netvora dorazit. S Ankouem je situace zatím obdobná, jen poměr proher je ještě horší. V 60% případů vyhrává Ankou. Výhry přichází s tím, zda se podaří Ankoua omráčit. A zásahy musí být spolehlivé, stačí jednou "vedle" a průšvih je na světě.

Je velká škoda, že nás v tak hezkém počasí a nádherném prostředí nebylo víc. Super zábava, ale málo srandy. Těším se na společné akce.


Buffalobills, pokorný a oddaný kronikář
Littera scripta manet