Sokolíci jasní

05.04.2021

Hrdinové Velmistr MaK Ufokocka a Vévoda Buffalobills s doprovodem panošů a jiným neurozeným lidem vyrazili vstříc dobrodružství na úpatí hory Klíč, najmě loukách a lesích kolem kopce Sokolík. 

Pohunkové a další zástupci stavu neurozeného nasadili od začátku vysoké tempo, takže naši dva hrdinové začali značně zaostávat I tak se ale snažili plnit denní úkoly a na šampionech získávat prémiové hodnoty zkušeností, ornů a zlata.

Jeden z náhončích přivedl na výpravu fenku staffordshirského bullteriéra, což by bylo stylové, kdyby ovšem pejsek tušil, jak si na takové vážné výpravě počínat.

Heroické výkony byly skoro po celou dobu výpravy znevažovány až zesměšňovány. Bídná lůza dokonce na adresu obou velmožů nejapně žertovala. Na radostné volání, že bylo nalezeno titanium, řekl jeden pohunek, že nebylo potřeba ho pracně hledat, protože on ho má v noze.

Při zpáteční cestě začalo boží dopuštění. Srážky byly husté a doprovod začal remcat, že by bylo záhodno přidat do kroku.

Nechápu.

Práce, která měla být vykonána, musela být vykonána. Na tom nebylo nic složitého k pochopení. Na stálé naléhání zareagoval organizátor Buffalobills a počasí opět upravil na jasno.

K odpolední části programu se přidala také Velmistryně Q a proběhly kolektivní úspěšné hony na Drakona a Fomora.


Buffalobills, pokorný a oddaný kronikář
Littera scripta manet