Sumarizace ke dni 09.04.2021

09.04.2021

Nová sumarizace před plánovanou víkendovou "Legendární výpravou" zřetelně dokládá, na jak příkrém vzestupu gogolandské království je. Rozkvět, rozmach, stabilizace....

Gogoland kráčí rychlými kroky vpřed. Je to zcela evidentní. Můžeme to zaznamenat ve všech statistikách napříč celým herním děním. A to ať ve statistikách individuálních, tak také statistikách kolektivních (královských). 

Nejprve se budeme krátce věnovat statistikám individuálním.

Všechna data jsou aktualizována ke dni vydání této sumarizace. V odkazu níže najdete vše potřebné. Zajímavým sdělením by pak byly statistiky z výsledků v královských katakombách a královských válkách. Starší údaje ovšem k dispozici nemám, museli byste mi pomoci a vzpomenout si, jaké byly vaše výsledky. Statistiku ovšem čerstvě zavedu od ...............
TEĎ!

Hrdinové Gogolandu ke dni 09. 04. 2021 odkaz:


https://www.gogorna.cz/o-mne/

V individuálních statistikách se pravidelně zlepšují všichni hrdinové a to je velice důležité. V tomto místě mám pro všechny gogolandské hrdiny dotaz:

Nechceme přijmout další, externí, hrdiny?

Záleží na vašem rozhodnutí. Království je aktuálně uzavřené, což znamená, že hrdinové, kteří si vybírají na 25+ úrovni do kterého království by rádi vstoupili, naše království sice vidí, nicméně je pro ně uzavřené. 

Jejich vstupem nic neriskujeme. Buď budou hrát aktivně (jako náš Baron, Šermíř Emesh) a v tom případě budou pro království, stejně jako Emesh, velkým přínosem, nebo se s nimi můžeme v krajním případě rozloučit, pokud by nereagovali na opakované výzvy ohledně aktivity ve prospěch království.

Pokud budou hrát aktivně, nezpomalovali by nás ani v katakombách či ve válkách. Hra by jim pokaždé našla odpovídajícího soupeře do války, do katakomb a zároveň by mezi úkoly zařadila i nějaký, kterého by se mohl nově příchozí ujmout i na nízkém levelu.

Jaký na to máte názor?

Rozkvět království

Gogoland se rychle, až překotně, rozvíjí.

Extrémně dobře si vede hlavně v katakombách. Královská zásoba ornů je nyní 111.395. Za to patří velké poděkování Velmistru MaK Ufokockovi. Ze zásob ornů můžeme vesele a bez jakýchkoliv omezení sponzorovat příchody velkých monster Drakona a Fomora. Tato dvě monstra jsou spolehlivým útočištěm pro všechny, kteří potřebují zkušenosti a nemohou vyrazit do terénu. Dále jsou (to je důvod, proč na ně chodím já) vynikajícím zdrojem elixíru zkušenosti. Pokud jedno z monster není k dispozici, okamžitě mě, nebo Velmistryni Q Kachnu, prosím, upozorněte.

Gogoland se zlepšil ve válkách. Po tragickém startu a bilanci 0-4 proběhlo dalších 5 válek a v těch si naše království připsalo 2 slavné výhry, 2 remízy (přičemž jsme byli krůček od výhry, protože jsem osobně intervenoval u hrdiny soupeře D22834, aby zápas pustil, protože může docílit maximálně remízy, která stejně nic pro žádného ze soupeřů neřeší. D22834, ruský hráč na úrovni 7 a istrebitěl bossov byl překvapen, potěšen, přijal spojenectví, pochopil problém a zároveň se omluvil, že před pár minutami své utkání se Shadowfilem těsně vyhrál). Z posledních 5 válek jsme si tedy připsali pouhou jednu prohru.

Právě probíhající válku máme dobře rozjetou a začíná to vypadat, že také každá další, následující válka bude vyrovnaná a budeme mít slušnou šanci na úspěch.

Zůstává i přesto na zvážení Polního Maršála Shadowfila a Velmistra LaTT Takyjsemsiseka, zda do boje zařadit podpůrná kouzla (prokletí a požehnání). Jejich vývoj je drahý a neznáme zatím sílu efektu. V každém případě bychom to ale mohli zkusit, abychom právě v tomto ohledu měli do budoucna jasno. Rozhodnutí je ovšem výhradně v jejich kompetenci.


Pro všechny upozornění a prosba:

Plňte své povinnosti v královských katakombách a v královských válkách.

Královské peníze a královské zásoby florenů

Pokladnice se utěšeně plní. Jistě jste si všimli, že z každého zabitého monstra je část peněz přesměrována do společné královské pokladny. Tady bude sloužit jako zásoba pro královské investice. Aktuální stav je 266.637 zlaťáků.

Bohužel nejsem schopen říci, zda je to hodně nebo málo, protože zatím neznám hodnoty, ve kterých se pohybují zmíněné investice. Může to tedy být stejně dobře hodně jako i málo.

Plnění úkolů a získávání florenů

Splněno bylo celkem 5 úkolů a aktuální stav kasy je 2.163 florenů.

Tak, tady máme jasno. To je málo. Získávání florenů je ale vázáno pracným vykonáváním královských úkolů. Momentální rozpracovanost je:

Ufokocka (čeká na 10 divokých vlků) - zisk 148 florenů

Emesh (čeká na 14 jeskynních netopýrů) - zisk 372 florenů

Takyjsemsisek (čeká na 2 mořské démony) - zisk 355 florenů

Kachna (čeká na 1 mocného odoka) - zisk 534 florenů

Shadowfil (čeká na 3 chrliče) - zisk 432 florenů

Buffalobills (čeká na 1 vzkříšeného Kerberose) - zisk 504 florenů

Úplně nová zpráva je, že v poslední válce jsme byli úspěšní a vyhráli jsme. Novým údajem tedy je, že máme statistiku 3 výhry - 5 proher - 2 remízy. Úroveň našeho království ale zatím zůstává na jedničce.

A tady jsou pro srovnání obrázky dvou předchozích sumarizací

ke dni 28. 03. 2021
ke dni 28. 03. 2021
ke dni 02. 04. 2021
ke dni 02. 04. 2021