Už je nás šest!

16.03.2021

Vše je na dobré cestě, Gogolandské království nebude prázdné. Začíná se pomaličku zalidňovat 

Momentálně je nás šest a další dva hráči jsou v procesu příchodu. Všechno se držíme základního principu, že přijímáme pouze naše známé a kamarády, se kterými jsme v kontaktu, známe je a víme, že nás nevyšplouchnou. 

Co se týče přijímání nových hráčů, všichni v Gogolandském království jsou si naprosto rovni. Můžete svobodně nabízet participaci na projektu každému, koho znáte. A při výběru se nemusíte na nic ohlížet. Je pouze na konkrétním hráči, jak se mu hra bude líbit a jak bude v rámci součinnosti aktivní. Každý je vítán a na každého dalšího hráče se moc těšíme.

Každému hráči také nabídneme pomoc, kdykoliv si to bude přát. Jen je potřeba zdůraznit, že my sami o hře ještě víme hrozně málo, což je věc, kterou si stále silněji a silněji uvědomuji. Tím chci říci, že můžeme poskytnout radu jen v té míře, v jaké jsme za současné situace schopni.

Pokud na něco šikovného, důvtipného přijdete, podělte se o to. Já zpracuji článek a všichni budou moci tohoto myšlenkového updatu využít ve svém hraní. Snažte se, prosím, být nesobečtí, snažte se být týmoví. Individuální zájmy by měly jít stranou. Uvědomte si, že jen sílá Království vás může posunout výše. A teď to vůbec nemyslím jen jako vzletnou frázi. To je empiricky ověřitelná skutečnost. Pokud na sebe narazí hráč samotář se zkušeností 200 a hráč se zkušeností 185, za kterým ale stojí úspěšné království, samotář nemá prakticky žádnou šanci uspět. Zástupce království má možnost využít mocná kouzla, ke kterým se přiučil sdílenou metodou "Průzkumu", při níž království za měnu Florény vyrábí nová, nejmocnější kouzla a bojové metodiky v celé hře.

Gogoland má aktuálně k dispozici:

1x Čaromečku na úrovni 120

2x Druida na úrovni 132 a 120

1x Zloděje na úrovni 118

1x Soudce na úrovni 157

Bohužel nejsem momentálně v chatu se Sidoriusem, takže nevím přesně na jaké je úrovni a jakou má aktuálně postavu.

Můžete mi někdo pomoci? Jste s ní v kontaktu?

Máme dále rozpracovaný příchod dvou kamarádů: Víti (otec) a Dudleyho (syn), kteří hrají rádi a vydatně deskové hry, mají velké sbírky deskových her a RPG velice milují. Hru jsem jim předvedl a chytla je. Pro nás by to byla dobrá posila.

Všem vám velice blahopřeji k progresu ve hře. Jste vynikající.

Buffalobills, pokorný a oddaný kronikář
Littera scripta manet