Velká žandovská kruciáta

21.03.2021

V sobotu vyrazil zástupce našeho království, kníže Buffalobills (bohužel, ač nerad, sám) do Žandova, aby tam vymohl silou nová území a pobil nepočítaně monster. 

Žandovská hrabata a baroni, vlastnící tamní pozemky jsou vesměs šermíři, většinou kolem úrovně 150 až 180. Žádný z nich nemohl vzdorovat Soudci v přímém souboji, takže zábor území probíhal utěšeně a snadno. Každý souboj končil prvním útoke a prvním zásahem, použitím dovednosti "Rána z milosti", která šermíře okamžitě zcela bez boje zabíjela.

V tamních lesích se ale několikrát našla monstra, která byla nad síly Soudce a jejich likvidace by vyžadovala zdržení. A na to nebyl čas.


Rychlý postup na Dvorský kopec, obsypaný Tiamaty a Ljosarfarskými krály a přesun na Špičák s Fenriry a Ankuy byl vynucený odjezdem vlaku. Bohužel, vlak je monstrum z úplně jiného těsta, takže nepočkal a ujel. V rámci čistky tedy následoval pěší přesun do oblasti Horní Police a logicky také vynucený zábor některých tamních území.

Kromě toho, že provozovatelé Českých drah nebyli ochotni na knížete Buffalobills počkat dvě minuty, lze považovat výpravu za úspěšnou.


Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet