Velký Valtinov(ský) Raid

29.03.2021

Velký Valtinov je obec, ve které je největší atrakcí prastará sýpka, kterou tamní nechali přestavět na zříceninu zámku. Takže nic moc. Shrnuto: nevím, kdo přesně odpovídá za urbanistický rozvoj obce, ale je to slabota. A přesně do této oblasti vyrazili tři hrdinové Gogolandu + panoš hrdiny Ufokocka.

Nejdramatičtější událostí byla cesta vlakem a pak rybaření, které přineslo spolehlivě (ostatně jako vždy) napínavé chvíle.

Ufokocka a Buffalobills nahodili střední vlasce, Kachna jen tenký. Výsledky neodpovídaly nasazení. Ufokockovi vlasec rychle praskl, Buffalobills rybaření zabalil, protože neví, jak zapnout vibrování na iphonu a navíc se po vytažení Hydry z kultivovaného rybníčka v Žízníkově obával, co by asi tak mohl vytáhnout z žabince ve Velkém Valtinově. Kachna lovila ještě daleko od vody, v době, kdy hrdinové procházeli polními cestami a hlubokými lesy.

Hezké prostředí je kolem Kunratic a Cvikova, nicméně je tu jeden zásadní problém: E.

Jakmile se hrdina dostane do zóny E, v podstatě pro něj hraní skončilo. Je logické, že se ho obává mnohem více než jakékoliv příšery.

Celkově: hrdinové obsadili asi dvě desítky území, nejvíce určitě Ufokocka, kterému tamní kraj učaroval. Buffalobills zpočátku obsazená území, jako správný kronikář počítal, ale po 17° pivu a frťanu kávového rumu, ztratil přehled. Počet zabitých monster: nepočítaně.


Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet