Za žízníkovskými poklady

27.03.2021

V příjemném sobotním odpoledni vyrazili Shadowfil a Buffalobills na krátkou výpravu do prostoru mezi Žízníkovským rybníkem a jezírkem Hříšná Milada. Doprovázela je civilistka Lucka, která jen stěží mohla uvěřit svým očím, když viděla oba hrdiny rybařit s iphony v ruce a nechápala, proč je potřeba občas čekat 5 minut, když si není ani kam sednout.

Velká výprava odpadla pro nepřízeň počasí, ale protože se odpoledne krásně vyčasilo, dva hrdinové Gogolandu se vypravili splnit několik úkolů v příjemném prostředí naučné stezky a trochu si zarybařit.

Rybaření se dařilo se střídavými úspěchy. Kromě několika ryb vytáhli hrdinové fůru nepochopitelně zbytečných věcí a také se jim podařilo vydráždit několik tvorů, které bylo potřeba umlátit na suchu. Jedinou výjimkou byla obrovská trojhlavá hydra, kterou "ulovil" Buffalobills a která pak umlátila jeho.

Dostalo se i na příšery, pár mimiků s přecpanými břichy, Behemota a trocha další havěti. Podstatnou část tvořilo sdílení dobrých tipů a rad. Počasí přálo a výšlap se vydařil náramně.


Buffalobills, pokorný a oddaný kronikář
Littera scripta manet