Monstra za humny II

23.04.2021

Skoro každý, kdo měl skladem Svitek vyvolání, neodolal a do svého okolí vypustil nějakou opravdu plnotučnou příšeru. Jak to vypadá a co všechno můžeme potkat v blízkosti našich bydlišť?

Používat svitek vyvolání se stalo v Gogolandském královstí celkem populární. Plynule navážeme na předchozí článek a podíváme se, jaká další monstra se objevila našim slavným gogolandským hrdinům k dispozici a k ukájení agresivních choutek.

Monstra za humny
Monstra za humny

Monstra za humny

Pokud máte zájem si přečíst první díl, stačí si kliknout tady:

Monstra za humny, klikni a čti...


Monstra za humny II aneb po týdnu

Skoro každý, kdo vlastnil Svitek vyvolání, neodolal a přivolal monstrum do svého okolí. Pochopitelně převažovala prostředí, ve kterých se často pohybujeme a ve kterých trávíme dostatek času. Čili bydliště a práce.

Pokud míjíte monstra vyvolaná spolubojovníky z Gogolandu, sekněte do nich, každá damage se počítá.

Podstatné také je, jak obtížné je je hraní. Monstra jsou minimálně ve třech stupních obtížnosti boje: Lehká, normální a těžká.

Tady je aktuální stav poškození monster. 

Běsnící drak
Běsnící drak

Běsnící draci na kruháčích pod lipskou nemocnicí

Pokud se dostanete do České Lípy a půjdete na tamní polikliniku (ne že bych vám něco podobného přál), uvidíte už zdálky obrovského ebenového draka. Byl vyvolán nepřátelským hrdinou, proslulým lipským škůdcem, úlisným MrDayBest (no, já jen doufám, že tyto stránky nebude číst, a pokud ano, pochopí, že se jedná o hru a nadsázku). Byli vyvoláni dokonce dva.

Přitahovali pozornost z dalekého okolí a byli viditelní přes tři území na každou stranu. Když jsem je poprvé zaregistroval, byli už částečně opracováni. MrDayBest se na nich pěkně podepsal a každému z nich ubral přibližně 1,300.000 životů. Oba gigantičtí tvorové mi stojí v cestě za prací, takže bylo jasné, že přežít může jen jeden z nás. Do obou draků jsem se pustil s plnou vervou. Jakmile povýšili Shadowfil a An0dymus na sedmý řád, při každé příležitosti je také tloukli o sto šest. Známky zranění nesli draci také od Ufokocky a Kachny.

Jednoho běsnícího draka ještě stále na kruháčích najdete, ale jeho dny se krátí. Druhý drak zmizel, byl zabit. Stalo se mu osudným, že byl viditelný ještě na konci Chelčické ulice, takže se na jeho zdraví podepsaly přestávky na svačinu a na oběd u nás v práci. 

Finální útok a definitivní skolení obrovského draka proběhlo v závodní jídelně za přítomnosti Polního maršála, Soudce, Inkvizitora Shadowfila a kronikáře Buffalobillse. Oba získali hezkou prémii za svou dřinu.

Buffalobills obdržel přes 216 miliónů expů. To je hodně, ale není to zase tak moc. Jelikož nyní potřebuje k přechodu do další úrovně pokaždé bezmála miliardu zkušeností, stačilo to jen taktak k posunu. 

Stav poškození:

Běsnící drak č. 1 - mrtev

Běsnící drak č. 2 - zbývá odhadem milión hp

První jezdec Apokalypsy
První jezdec Apokalypsy

Takyjsemsisek a Daves007

Dva další chrabří hrdinové z Gogolandu, Velmistr LaTT  Takyjsemsisek a voják Daves007 vyvolali dvě obrovská monstra v Novém Boru. Jsou tak mohutná, že ačkoliv jsou od sebe vzdálena celou Stalinku, plynule přecházíte z vlivu jednoho do vlivu druhého. Někde kolem Tesca jsou vidět obě. Jedná se o stejná monstra: První jezdce Apokalypsy

Stav poškození:

První jezdec Apokalypsy u náměstí: odebráno asi 1,100.000

První jezdec Apokalypsy u Sokolovny: odebráno asi 1,000.000

Běsnící hledač
Běsnící hledač

Emesh si vyvolal Běsnícího hledače

Voják Emesh si vyvolal 3 Běsnící hledače a Prvního jezdce Apokalypsy. A nás určitě zajímá, jaký je stav. Emesh je zesplzeňska, takže pro většinu z nás dost z ruky. Bude na to sám. Při své preciznosti poslal Emesh pochopitelně opět vyčerpávající informace e-mailem. Takže nic nebrání tomu, abych to otiskl přesně ve znění, jak jsem to obdržel:

Obecná taktika: na všechna monstra se nejvíce osvědčilo opakovaně používat šerm (velká síla, mě posiluje, monstrum oslabuje) a zbraně jen s fyzickým poškozením (příšery nemají slabosti, ale spíše odolnosti), když dojde mana doplním středním elixírem. Životy nedoplňuju, když dojdou, tak dojdou a zase příště.

Vyvolaná monstra:1. Běsnící hledač - mrtvý - 2-5k na na sek - 60k - 120k na boj2. Běsnící hledač - mrtvý - 2-5k na na sek - 60k - 120k na boj

3. Běsnící hledač - 2 388 333/3 425 000 - 2-4k na na sek - 60k - 120k na boj

4. První jezdec Apokalypsy - 2 805 010/3 112 500 - 2-5k na na sek - 10k - 40k na boj (odolnost proti půlnoční bludičce)5. Běsnící drak - 3 679 079/3 987 500 - 2-4k na na sek - 15k-40k na boj

První jezdec Apokalypsy
První jezdec Apokalypsy

Ufokocka na Ladech

Náš Velmistr MaK, slovutný Ufokocka vyvolal Prvního jezdce Apokalypsy. A protože kousek odtud probíhá náš pravidelný čtvrteční filmový festival, mohl jsem si do gigantického stvoření také párkrát bouchnout. Na likvidaci se logicky podílí částečně také Velmistryně Q Kachna

Stav poškození:

První jezdec Apokalypsy: Ze 3,1 miliónu odebráno 700 tisíc

První jezdec Apokalypsy
První jezdec Apokalypsy
Běsnící drak
Běsnící drak

Shadowfil a An0dymus

Ti si na Špičáku užívají monstrózní hody. Vyvolali si dvě monstra: Běsnícího draka a Prvního jezdce Apokalypsy. Z Běsnícího draka už ubrali 1,1 miliónu hp z Prvního jezdce Apokalypsy 570 tis. hp

Běsnící hledač
Běsnící hledač

Dalid

Vyvolal si Běsnícího hledače a postupně ho začíná opracovávat.

Cerus
Cerus
Druhý jezdec Apokalypsy
Druhý jezdec Apokalypsy

Buffalobills

Tři monstra.

Cerus, řád 6, obtížnost normální, 1,6 z 3,8 odebráno

Druhý jezdec Apokalypsy (doma), řád 7, obtížnost těžká, 1,3 z 3,55 odebráno.

Druhý jezdec Apokalypsy (práce), řád 7, obtížnost těžká, 0,8 z 3,55 odebráno. 

Buffalobills, skromný a oddaný kronikář
Littera scripta manet