Všechny články

1. - 31. května
- Zatím žádná změna. Kvůli covidu pokračuje akce "venku stále není bezpečno", takže budeme i nadále dostávat více ornů a zkušeností za průchod katakombami.

Včera, to jest ve čtvrtek 7.4. 2022, proběhl test nové herní akce (činnosti). Všichni, kteří jste si pustili včera Ornu, jste určitě zaznamenali, že vpravo nahoře se objevila nová ikonka.

Na konci tohoto měsíce se dočkáme startu ORNA 3.0 a nová verze přináší řadu velkých změn. Soustavnými změnami prochází ale také naše království Gogorna. Oslavujeme, hrajeme, vítězíme a připomínáme si to.

Všem hrdinům Gogorny se velice omlouvám za několikaměsíční výpadek. Pochopitelně je to neomluvitelné a logicky tedy neodpustitelné. Nyní by ovšem vše mělo být v pořádku. Další články budou přicházet v rychlém sledu. Jaká témata budeme probírat? Čemu se budeme konkrétně věnovat?

Dračí sluj

04.12.2021

Jedna ze starších výprav se konečně dočkává zveřejnění. Ovšem kauza Dračí sluj je zcela aktuální. A měl deník ODT právo vydat takový článek? Co tím dokázal?

Jedna ze starších výprav s Viktorkou se konečně dostává na královské stránky. A jak je to s nošením roušek v Orna světě?

V rámci království Gogorna začal v začátcích našeho hraní jako první experimentovat s velkým dohledem Velmistr LaTT Takyjsemsisek. Všechny nás doslova šokovalo, kam až dohlédne. Popis a návod jak na to ale nikdy na královských stránkách Gogorny nevyšel. Nyní tedy opožděně platíme dluh a společně s Velmistrem Shadowfilem jsme připravili...

Vojtěchov

25.11.2021

Opravdu Rookie vyráběl kopie unikátních Orna zbraní? Otázky a odpovědi z jedné starší společné výpravy, na kterou jsem měl připravené obrazové materiály a bylo by škoda, kdyby se na stránkách neobjevily.

Většina tipů a triků nám postupně zestárla, část rubrik určitě obnovíme. Renovovat vše by ale bylo příliš pracné, takže bude jednodušší zavést novou rubriku v moderním střihu. Postupně probereme některá témata a podělíme se o některé Tipy ´n´ Triky.

Stále se něco děje. Ohlédneme se za úspěšným společným raidem na Abaddóna, popřejeme hodně štěstí českému hráči TheMjolnirovi, aby se stal nejlepším hráčem světa a mrkneme se, jací hrdinové našeho království se blíží k hranici nové postavy. Představíme si po delší době sumarizaci.

Slavná armáda Gogorny zaznamenala 45. výhru, posunula se již o 9 úrovní a nyní je královstvím s úrovní 10. Takový úspěch je potřeba pořádně oslavit. Připomeňme si cestu obrázkovými milníky za každou získanou úroveň. Také přivítáme nové megamonstrum v našich královských nájezdech - Abaddóna. U nás to nebude mít snadné a pocítí to hned od samého...

Katakomby prošly radikální změnou a na našem oblíbeném informačním kanálu o nich přinášíme řadu informací, které vám mohou být k užitku.