V rámci království Gogorna začal v začátcích našeho hraní jako první experimentovat s velkým dohledem Velmistr LaTT Takyjsemsisek. Všechny nás doslova šokovalo, kam až dohlédne. Popis a návod jak na to ale nikdy na královských stránkách Gogorny nevyšel. Nyní tedy opožděně platíme dluh a společně s Velmistrem Shadowfilem jsme připravili...

Většina tipů a triků nám postupně zestárla, část rubrik určitě obnovíme. Renovovat vše by ale bylo příliš pracné, takže bude jednodušší zavést novou rubriku v moderním střihu. Postupně probereme některá témata a podělíme se o některé Tipy ´n´ Triky.

Katakomby prošly radikální změnou a na našem oblíbeném informačním kanálu o nich přinášíme řadu informací, které vám mohou být k užitku.

Herní poradna

07.05.2021

Herní poradna pro začínající a mírně pokročilé hrdiny Gogolandu. Poradnu vede Sférický chodec REMD z frakce Pekelných rytířů. Exkluzívně pro hrdiny Gogolandu.

Občas se nám zdá, že se nám nedaří najít nějakého tvora. Hledáme ale opravdu na správném místě? V dnešním pořadu infokanálu Gogoland 3 Monster planet si představíme několik tvorů, kteří žijí výhradně v podzemí.

Jsem kronikář a mým úkolem je zapisovat skutky, hrdinství ale také myšlenky vás, skutečných hrdinů. Pokaždé, když se s vámi vidím, získám nové poznatky o hře. Všichni máte spousty zajímavých postřehů, vylepšení, zkratek, tipů. Já bych sám nikdy na takováto vylepšení nepřišel. Hluboce před vámi smekám. S radostí se nicméně ujmu role...