Dračí sluj

04.12.2021

Jedna ze starších výprav se konečně dočkává zveřejnění. Ovšem kauza Dračí sluj je zcela aktuální. A měl deník ODT právo vydat takový článek? Co tím dokázal?

Jedna ze starších výprav s Viktorkou se konečně dostává na královské stránky. A jak je to s nošením roušek v Orna světě?

Vojtěchov

25.11.2021

Opravdu Rookie vyráběl kopie unikátních Orna zbraní? Otázky a odpovědi z jedné starší společné výpravy, na kterou jsem měl připravené obrazové materiály a bylo by škoda, kdyby se na stránkách neobjevily.

Vranov

23.10.2021

Poslední společná dovolená na březích Vranovské přehrady. Těch hradů, zámků a vodních příšer!

Konečně se na stránky dostává zpráva o starší společné výpravě na Běsděs.

Na Dýmník!

05.09.2021

Původně dlouhý článek nahrazuji shrnutím faktů:

1) Příjezd do Krásné Lípy
2) Pochod po modré směrem na Dýmník
3) Výšlap na Dýmník a výstup na rozhlednu
4) Oběd o 4 chodech
5) Fotbalový golf (vyhrál Ufokocka, ostatní souboj o druhé místo)
6) Pokračování pochodu po modré do Rumburku
7) Občerstvení
8) Odjezd domů...

Velká výprava složená z Velmistra MaK Ufokocky, Velmistryně DaQ Kachny, Kronikáře Buffalobillse, hrdinky v záloze Sidorius, panošky Pláši a pohunka Rookieho vyrazila směr Litoměřice.

Gogolandští hrdinové Baron Dalid a Kronikář Vévoda Buffalobills se vydali na napínavou výpravu po cyklostezce do Manušic.

Kunratice u Cvikova se tentokrát staly výchozí štací velké výpravy, které se zúčastnili hned tři gogolandští hrdinové, jeden gogolandský panoš a pár pohůnků neurozeného stavu. Výprava byla velice namáhavá, ale měla dobrý konec při dobývání sloupského hradu (konkrétně restaurace pod hradem).

Hrdinové Velmistr MaK Ufokocka a Vévoda Buffalobills s doprovodem panošů a jiným neurozeným lidem vyrazili vstříc dobrodružství na úpatí hory Klíč, najmě loukách a lesích kolem kopce Sokolík.