Velký Valtinov je obec, ve které je největší atrakcí prastará sýpka, kterou tamní nechali přestavět na zříceninu zámku. Takže nic moc. Shrnuto: nevím, kdo přesně odpovídá za urbanistický rozvoj obce, ale je to slabota. A přesně do této oblasti vyrazili tři hrdinové Gogolandu + panoš hrdiny Ufokocka.

V příjemném sobotním odpoledni vyrazili Shadowfil a Buffalobills na krátkou výpravu do prostoru mezi Žízníkovským rybníkem a jezírkem Hříšná Milada. Doprovázela je civilistka Lucka, která jen stěží mohla uvěřit svým očím, když viděla oba hrdiny rybařit s iphony v ruce a nechápala, proč je potřeba občas čekat 5 minut, když si není ani kam sednout.

Ronov padl!

26.03.2021

Velkolepý hrad, který je dnes už dávno zříceninou nadále dohlíží na široké okolí. Za krásného počasí se výlet do okolí Blíževedel a Kravař vydařil.

Volfartice zatím unikaly pozornosti. Konečně se jim jí dostalo. A tam někde začíná a končí stopa zlé, podlé Nakaschiobden. Smyčka se co nejdříve pevně utáhne.

Brnišťská oblast je pod dozorem Ufokocky, mistra katakomb IV, slovutného bojového mága. Na jeho pozemky také kníže Buffalobills mnohokrát narazil. Úkol zněl jinak: přinést prosperitu a civilizaci celkově do tamních odlehlých kopců.

Kníže Buffalobills vyrazil v úterý dopoledne do České Lípy na Slovanku, aby ochránil územní zájmy království. Mrzká Nakashiobden se tu bezdůvodně přetahuje s hrdinkou Kachnou, druidkou a Stopařkou V o území.

V pondělí, v pozdním odpoledni vyrazil Buffalobills do Mimoně na odlov velkých osmičkových monster a také aby trochu potrápil tamní šlechtu. Zábor území probíhal bez rezistence všude kromě hlavních cest. Patrně už před dvěma lety tudy projížděli hráči, kteří s hrou začínali, neměli konkurenci a nyní jsou všichni na levelech 200+. Některá území...

V den klidu zbraní se skupina odvážlivců vedená hrdinou Ufokočkou, stopařem V, vědmou, vydala na cestu k Žízníkovskému vrchu (včetně odvážného výstupu) a pak na spanilou okružní procházku kolem Žízníkovského rybníka až k oboře. Tam hrdinové vystoupili na kopec Bučina, pobyli u jezírka Hříšná Milada a zamířili zpět. Dramatické chvíle přineslo...

V sobotu vyrazil zástupce našeho království, kníže Buffalobills (bohužel, ač nerad, sám) do Žandova, aby tam vymohl silou nová území a pobil nepočítaně monster.

Pravé dobrodružství nikdy nezačne u vás doma, ale na druhou stranu stačí jen vyjít z domu, zajít za roh a ocitnete se uprostřed strhujícího lovu. A občas si budete připadat více jako štvaná oběť,