Stále se něco děje. Ohlédneme se za úspěšným společným raidem na Abaddóna, popřejeme hodně štěstí českému hráči TheMjolnirovi, aby se stal nejlepším hráčem světa a mrkneme se, jací hrdinové našeho království se blíží k hranici nové postavy. Představíme si po delší době sumarizaci.

Slavná armáda Gogorny zaznamenala 45. výhru, posunula se již o 9 úrovní a nyní je královstvím s úrovní 10. Takový úspěch je potřeba pořádně oslavit. Připomeňme si cestu obrázkovými milníky za každou získanou úroveň. Také přivítáme nové megamonstrum v našich královských nájezdech - Abaddóna. U nás to nebude mít snadné a pocítí to hned od samého...

V neděli 26.9. 2021 provedeme společný nájezd na všechna monstra. Hlavním chodem se pak stane Padlý Král Artuš, kterého tak přivítáme v našem království při příležitosti povýšení království po slavné dvacáté vítězné válce.

Ve středu 8.9. 2021 jsme u příležitosti povýšení království Gogorna a na počest inaugurace krále Emeshe uspořádali společný RAID. Akce byla velice úspěšná a všem zúčastněným jménem království děkujeme.

Naše království má zájem, aby hrdinové byli dobře informováni v každém směru. Aby se jim snadněji hrálo dnes, zítra i za měsíc.

Hráč, který dosáhl úrovně 25, může vstoupit do některého z Království (Kingdom). Je to důležitý krok, který pravděpodobně zrychlí jeho postup hrou.

Ahoj, všechny Vás zdravím zpátky na stránkách Gogorny. Rozhodl jsem se, že projekt nenechám padnout, protože ho mám rád. Mám rád taky pozůstatky svého zdraví, ale ne tolik.